Чемпіонат України з армліфтингу 2017

25-26 березня в м. Дніпро відбувся Чемпіонат України з армліфтингу 2017 року, в якому наші спортсмени-армліфтери не лише змогли прийняти  участь,  але  й були організаторами даних змагань. Змагання проходили  під егідою Всеукраїнської федерації  армліфтингу, генеральним спонсором яких  стало охоронне  агентство  «Леон»

Цьогорічний чемпіонат приймала у себе в великій залі Дніпропетровська академія музики ім. М. Глінки (Ливарна, 10).

До нашого рідного міста на змагання завітало близько 150 спортсменів із 15 областей України: Київської, Дніпропетровської, Харківської, Хмельницької, Вінницької, Миколаївська, Сумської, Запорізької, Кіровоградської та інш.

м. Дніпро від СК «Леон» представили Грунський Дмитро, Анастасія Івченко, Ірина Корольова, Потапенко Дмитро, Сергій Бондаренко, Іван Петреску, Дмитро Шпанов, Лариса Антонова, Олена Волошиненко, Богдан Каплун та Олексій Іскаков.

Це були два неперевершених і в той же час напружених дня. Кожен зміг побачити на власні очі змагання кремезних чоловіків та тендітних жінок на силу хвату.

Учасники змагалися у трьох категоріях:
- «Rolling Thunder»: підйом ваги за допомогою ручки діаметром 60 мм, що обертається;
- «Appolon’s Axle» або «Вісь Аполлона»: підйом товстого грифа діаметром 50 мм;
- «Silver Bullet»: утримання ваги за допомогою еспандера  Captains of Crush на витягнутій руці.

За результатами титанічної  боротьби та боротьби за п’єдестал пошани «леонівці» показали наступні результати:

Анастасія Івченко – гордість СК «Леон», рекордсменка, не тільки  змогла вибороти  дві золоті медалі з дисципліни  «Rolling Thunder»  та  «Appolon’s Axle» а й  встановила НОВІ ДВА рекорди України з дисципліни  «Rolling Thunder», піднявши вагу в  52 кг та в тязі «Appolon’s Axle» - 103 кг при власній вазі спортсменки в 68,5 кг.

З дисципліни «Silver Bullet» Анастасія Івченко протримавши «пулю» на  еспандері Captains of Crush 37,78 с. в ваговій категорії 70 кг  виконала  розряд Майстра спорту міжнародного класу.

Потапенко Дмитро - приніс команді   СК «Леон» з  вправи  «Rolling Thunder»  почесне перше місце,  та встановив з даної вправи НОВИЙ рекорд України  - 91 кг в ваговій категорії чоловіки 80 кг. Даний рекорд  був очікуваний, так як Дмитро систематично працював над  силою хвату.

З вправи  «Appolon’s Axle» Дмитро вів до останнього  відважну та запеклу  боротьбу з  титулованим суперником з м. Кропивницького  -  Дорошенко Вадимом. Лише вага в 1 кг стала вирішальною долею між двома учасниками та розподілом почесних місць. Потапенко Дмитро  підняв вагу в 148 кг,  поступившись ІІ місцем своєму супернику. З дисципліни  «Silver Bullet»  Дмитро Потапенко приніс нашій команді бронзову медаль,  протримавши  «пулю» 16,78 секунд на  еспандері Captains of Crush №3.

Грунський Дмитро -  тренер,  організатор даних змагань, попри хвилювання та відповідальність за проведення Чемпіонату показав достойні результати.

З дисципліни  «Silver Bullet» Грунський Дмитро показав високий результат на  силу хвату на еспандері Captains of Crush №3 серед суперників вагової категорії чоловіки 90 кг -  27, 75 секунд, тим самим приніс команді ще одну золоту медаль,  виборовши перемогу у більш досвідченого  та титулованого спортсмена із м. Мелітополь Віталія Пуліна.

В дисципліні «Rolling Thunder» Дмитро посів почесне третє  місце в  ваговій категорії чоловіки 90 кг піднявши вагу в 80 кг.

Ірина Корольова в ваговій категорії до 60 кг серед жінок виборола  в запeклій боротьбі бронзу в тязі  «Appolon’s Axle»  та золото в вправі «Silver Bullet», протримавши «пулю» на еспандері Captains of Crush 39,25 с. (вагова категорія 70 кг) виконала розряд Майстра спорту міжнародного класу з даної вправи,  тим самим показавши  систематичну підготовку у роботі над собою та своїми результатами.

Сергій Бондаренко з вправи  «Appolon’s Axle» в ваговій категорії до 80 кг підняв вагу 120 кг,  посів четверте місце, що є лише початком в його спортивній кар’єрі  та стимулом до встановлення нових результатів.

Лариса Антонова  та  Богдан Каплун не дивлячись на дебют в змаганнях з дисциплін  «Appolon’s Axle»   та  «Rolling Thunder»   показали наступні результати: в вправі «Appolon’s Axle»   та  «Rolling Thunder»  Лариса Антонова посіла почесне друге місце  та принесла команді ще дві срібні нагороди.

Богдан, в свою чергу, в тязі  «Appolon’s Axle»  підняв вагу в 135 кг, а з дисципліни  «Rolling Thunder» - 73 кг в ваговій категорії чоловіки 90 кг  і виконав розряд КМС.

Щодо наших юних спортсменів  в категорії «Юнаки, абсолютна» Шпанов Дмитро, який виборов в вправі  «Rolling Thunder»  посів ІІ місце,  піднявши вагу в 75 кг.

Іван Петреску в категорії  «Юніори, 80 кг» з  вправи «Rolling Thunder»  виборов срібну нагороду та посів ІІ почесне місце.

Волошиненко Олена  на даних змаганнях  попри конкуренцію підняла вагу в 35 кг в  ваговій категорії «Юніорки, 60 кг»  з  дисципліни  «Rolling Thunder» , що є поштовхом в подальших перемогах.

Також НАШОЮ ГОРДІСТЮ є Олексій Іскаков, який входить в параолімпійську збірну України. Попри власні вади в здоров’ї Олексій виборов золоту нагороду з вправи  «Silver Bullet», протримавши «пулю» на еспандері Captains of Crush – 16,54 с.  Це є велика перемога над собою.

Таким чином, підводячи підсумки змагань в команді СК «Леон» є 3 рекорди України, 3 Майстра спорту міжнародного класу, 1 кандидат в майстри спорту  та 16 медалей: 6 золотих, 3 срібних та 7 бронзових. За підсумками балів команда Дніпропетровської області стала володарем оригінального кубку України за І командне місце.

Наші спортсмени висловлюють велику подяку головному спонсору змагань – Охоронному агентству «Леон» за допомогу у підготовці та проведенні на ВИСОКОМУ професійному рівні  ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З АРЛІФТИНГУ – 2017 р.  та наданні цінні подарунки для рекордсменів, чемпіонів та призерів змагань.

За історію існування Всеукраїнської федерації армліфтингу  це перші змагання де  учасники-рекордсмени отримали за встановлені власні рекорди грошові винагороди від ОА «Леон».

Також з радістю повідомляємо, що спортсмени СК «Леон» увійшли до складу збірної України, та будуть прeдставляти нашу країну на Чемпіонаті світу з армліфтингу 2017 року.